новини

Подарунки від БО “Віра у Добро”

Сім’ї у складних життєвих обставинах, які знаходяться під супроводом благодійного фонду “Максимум”, отримали нові речі. Такі родини, як правило, не можуть купити собі якісні речі через брак коштів. Та, дякуючи нашому партнеру БО “Віра у Добро” та особисто Марині Тимченко, діти та сім’ї отримали нові рюкзаки, взуття, одяг, пазли та канцтовари.

Нове фірмове взуття та рюкзаки підвищують самооцінку дітей. Вони відчувають підтримку та розуміють, що теж гідні отримувати нові гарні речі. А ще якісне взуття буде довше носитися та діти в ньому краще будуть почувати себе.

Нагадаємо, всі сім’ї у складних життєвих обставинах супроводжуються благодійним фондом “Максимум” з індивідуальним планом виходу із цих обставин, або мінімізацією їх наслідків та ризиків. Наша мета – підтримати сім’ї та зберегти дітям гідне життя та гармонійний розвиток відповідно до вікових потреб у рідних сім’ях.

Завдяки супроводу сімей у складних життєвих обставинах, Фонду вдалося запобігти потраплянню дітей в інтернатні заклади при живих батьках. Та попереду ще багато роботи й багато сімей, які треба підтримати та забезпечити гідне дитинство багатьом дітям.

Тому ще раз висловлюємо подяку БО “Віра у Добро” та особисто Марина Тимченко за підтримку сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Приєднуйтесь до програм Фонду 

Залишити коментар