новини

Денний центр для сімей та дітей

Міжнародний благодійний фонд “Максимум” відкрив денний центр для сімей та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах!

Відтепер на базі Підлітково-молодіжного центру “Максимум” сім’ї з дітьми, яким це необхідно, можуть щодня отримати безкоштовні послуги.
Це програма з профілактики соціального сирітства й вона направлена на збереження біологічної родини для дитини. В українських інтернатах знаходиться 106000 дітей, з них тільки 8% сироти, або діти позбавлені батьківського піклування. Решта – це діти із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

В багатьох сім’ях, на превеликий жаль, є ризик вилучення дітей через неспроможність батьків доглядати за ними. Найчастіше це відбувається через бідність, хвороби батьків, відсутність навичок по догляду за дітьми (випускники інтернатних закладів), різного роду залежності тощо.

Ми беремо під супровід такі сім’ї з метою їх збереження й підтримки, підвищення батьківського потенціалу, матеріальної допомоги й створенню необхідних умов для гармонійного розвитку дітей.Вже зараз денний центр працює за таким розкладом:


Понеділок:
розвиток мови для дітей 1-2 класу
Театральна студія сімейного формату

Вівторок:
ігротека: ігри направлені на спілкування, настільні та рольові ігри
Прикладна творчість

Середа:
Підготовка до школи з репетитором, допомога з виконанням домашнього завдання
Логопедичні вправи

Четвер:
Індивідуальні консультації
Групова робота для підлітків групи ризику (випускники інтернатних закладів, підлітки, які мають умовне покарання, підлітки із кризових сімей) з соціалізації, адаптації у суспільстві, отримання навичок безпечної поведінки, тощо

П’ятниця:
Театральна студія
Вільний творчий простір

Субота:
Гончарна майстерня
Розважальні програми
Групова робота для підлітків групи ризику


Також впродовж тижня Підлітково-молодіжний центр “Максимум” завжди відкритий для вільного відвідування й індивідуальних консультацій. Наші підлітки групи ризику щодня відвідують Центр, де вони мають свій простір для безпечного спілкування й отримують індивідуальні консультації.


У перший місяць роботи денного центру, послуги отримали 15 сімей, в яких виховуються 60 дітей.

Долучайтеся до проектів Фонду

Залишити коментар