новини

Звіт 2019 по подіях у фонді!

2019 був насиченим на події у фонді “Максимум”! Ми супроводжуємо випускників інтернатних закладів, підбираємо наставників дітям, що перебувають на вихованні в інтернатних закладах, супроводжуємо сім’ї, що опинилися у складних життєвих обставинах, підлітків групи ризику та прийомні сім’ї! Це короткий звіт по подіях, що відбувалися у 2019 році. Ми дякуємо всім, хто був з нами під час нашої благодійності, що змінює долі!


ПОДІЯ РОКУ!

У жовтні 2019 року, ми відкрили центр інтеграції “Максимум”, в якому вже функціонують наступні напрями:

Денний центр для дітей, підлітків й сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Програми адаптації та соціалізації для випускників інтернатних закладів

Програми підтримки сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, для збереження дітям біологічної родини.

Підтримка підлітків, які належать до групи ризику і потребують допомоги, аби стати цілісними особистостями та повноцінними членами суспільства.

Театральна студія

Арт-терапія

У Дніпрі працює центр для малозабезпечених сімей та випускників інтернатних закладів

Сімейні заняття, тренінги для батьків та творче дозвілля для дітей. У Дніпрі без вихідних працює центр інтеграції для сімей, які потрапили у складні життєві обставини, для випускників інтернатних закладів та для роботи з підлітками групи ризику.

Gepostet von Про Дніпро Сьогодні am Donnerstag, 19. Dezember 2019


НАСТАВНИЦТВО

За 2019 рік ми провели три тренінги для осіб, що виявили бажання стати наставником для дитини що проживає в інтернатному закладі. Всього за 2019 рік ми провчили 20 осіб що виявили бажання стати наставником.
На кінець 2019 року нами вже створено 16 пар наставник + дитина! З них чотири дитини вже випустилися з інтернатного закладу й наставники допомагають цим дітям адаптуватися у соціумі після виходу з інтернатного закладу

 


Супровід сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах

Сім’ї, що є під супроводом фонду, щомісяця отримують від фонду допомогу у вигляді продуктів харчування та побутових речей. Під кожну сім’ю складено індивідуальний план подолання складних життєвих обставин або мінімізація наслідків цих обставин. Кожна сім’я відвідує курси підвищення батьківського потенціалу, психолога та заходи фонду. Мета — збереження дитині безпечного середовища у біологічній родині, забезпечення гармонійного розвитку та розвиток здібностей


17 та 18 січня, фонд “Максимум”, спільно з Управлінням-службою у справах дітей департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради та громадською організацією «Інститут сім’ї і дитини» провів дводенний тренінг під назвою «Допомога дітям, які зазнали втрат, розділу та болю» на базі Центру соціальної підтримки дітей «Довіра» (у минулому дитячий будинок №1). На тренінгу навчалися 20 працівників комунальних закладів соціального захисту дітей.

Учасники тренінгу дізналися:

– як працює мозок дитини,

– яка реакція у дитини, яка зазнала будь-яких травм, розлучення, порушення прихильності,

– як реагувати на погану поведінку,

– яким чином дисциплінувати вихованців, та взагалі, що є поганою поведінкою, а що природною, виходячи з вікових особливостей дитини.


9 лютого, 2019 року, фонд провів захід «Любов у сімейному колі» на підтримку сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Під час заходу відбувалися такі події:
– Фотозона з перуанською морською свинкою
– Майстер-клас з виготовлення поясу з ниток для вишиванки
– Стильні лайфхаки від виробника українських аксесуарів Міли Гасич
– Виступ колективів музикальної школи №12
– Майстер-клас на гончарному колі
– Виступ дитячої театральної студії
– Виставка картин та дитячих робіт підопічних фонду “Максимум”
– Дитяча ігрова програма

 


23 лютого, 9 телеканал зробив для підопічних фонду справжню екскурсію, де діти не тільки подивилися як все влаштовано по ту сторону екрана, а й спробували себе у ролі справжніх ведучих!

Для дітей, чиї родини опинилися у складних життєвих обставинах, це важлива частина їх становлення як особистостей з гармонійним всебічним розвитком!

Екскурсія на 9 канал для підопічних фонду "Максимум"

Сьогодні 9 телеканал зробив для підопічних фонду справжню екскурсію, де діти не тільки подивилися як все влаштовано по ту сторону екрана, а й спробували себе у ролі справжніх ведучих! Соціалізація наших підопічних набирає обертів! Для дітей, чиї родини опинилися у складних життєвих обставинах, це важлива частина їх становлення як особистостей з гармонійним всебічним розвитком!Дякуємо 9 каналу Дніпра, та всім організаторам!

Gepostet von Міжнародний благодійний фонд "Максимум" am Samstag, 23. Februar 2019

______________________________

У березні 2019 року, у центрі соціальної підтримки дітей “Довіра” провели заняття у рамках тренінгів для підлітків, котрі виховуються у закладі. Група підлітків з 15 осіб дізналася про шкідливі звички, як вони формуються та які наслідки мають у житті.
Під час заняття діти випробовували себе у різних рольових вправах, на практиці відпрацьовували нові знання, що допомогло їм здобути нові навички для життя у суспільстві.


З 26 по 30 березня Міжнародний благодійний фонд “Максимум” влаштував веселі та корисні канікули для 7 вихованців центру соціальної підтримки дітей “Довіра”. Діти перебували в Підлітково-молодіжному центрі “Максимум”, де кожного дня на них чекала цікава програма.

Під час канікул підопічні Фонду відвідали акваріум, де побачили різноманітних риб та дізналися багато цікавого про їх життя. Діти каталися на атракціонах у парку ім. Шевченка, весело проводили час, катаючись на роликах у роледромі “Rola-Kolo”, відвідали музей ретро машин “Машина часу”, взяли участь у майстер-класі з виготовлення карамелі, майстер-класі на гончарному крузі, дивилися цікаві фільми тощо.15 травня 2019 року, міжнародний благодійний фонд “Максимум” провів свято для дітей з інтернатних закладів та наставників міста Дніпра. Під час свята були присутні діючи наставники та ті, хто тільки планує взяти участь у програмі, також діти що вже мають наставників, та ті, хто тільки чекає на свого дорослого друга. 

Учасники заходу брали участь у квестах, мотузковому парку, скелелазінню та у святковій програмі


9 квітня, благодійний Фонд “Максимум” взяв участь у прибиранні надписів в місті Дніпро, які рекламують телеграм групи, де можна купувати наркотики. Підопічні Фонду замалювали такі надписи по проспекту Сергія Нігояна та по вулиці Канатній

 

 


У березні 2019 року між благодійним фондом “Максимум” та Департаментом соціальної політики Дніпровської міської ради укладено договір про співпрацю.

Ця подія стала першою в історії Дніпра та є логічним продовженням нашої спільної діяльності у сфері питань соціального захисту дітей, захисту їх особистих, майнових та немайнових прав та законних інтересів, запобігання дитячій бездоглядності та вчинення правопорушень дітьми.


24 березня, підопічні фонду “Максимум” відвідали спектакль “Викрадення цибулин, або Скарби Бразилії”


31 травня 2019 року, Міжнародний благодійний фонд “Максимум”, спільно з Управлінням-службою у справах дітей департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради провели свято присвячене міжнародному дню захисту дітей. Свято відбулося на базі КЗ «МЦМППНО «Освіторіум» ДОР», куди приїхали діти 2 інтернатних закладів міста Дніпро.


30 червня 2019 року, діти денного центру “Максимум”, які опинилися у складних життєвих обставинах, взяли участь у святкуванні дня молоді, який проходив на базі КЗ «МЦМППНО «Освіторіум» ДОР».

Підопічні Фонду відвідали тренінгові заняття “я маю право”, взяли участь у спортивних змаганнях, долали перешкоди в мотузковому парку, пробували себе у скелелазінні та у багатьох інших спортивних заходах.


22 по 26 липня на туристичній базі “Тополя”, що у Новомосковську, відбувся щорічний наметовий табір “Максимум” для сиріт та дітей у складних життєвих обставинах. 35 дітей та 17 дорослих волонтерів були у таборі. Весь табір жив у наметах, а їжу готували на польовій кухні.

У таборі були три групи учасників:

Діти з центру підтримки дітей «Довіра» (у минулому дитячий будинок №1);
діти денного центру “Максимум” для дітей у складних життєвих обставинах;
та дошкільнята денного центру “Максимум”, які приїхали зі своїми мамами.

Також ми тішимося тим, що двоє волонтерів-інструкторів по спорту в минулому є випускниками дитячого будинку. Серед волонтерів були й наставники фонду “Максимум”, які пройшли курси навчання та є наявними наставниками дітям в інтернатних закладах.


У серпні 2019 року ми відзначили тих дітей, які зробили певні успіхи в навчанні. Кожній дитині ми подарували новий якісний сучасний рюкзак. Всього відзначили 31 дитину.


30 вересня відбулося свято випускного вечора, яке Міжнародний благодійний фонд “Максимум” організував для дітей, що покидають стіни центру допомоги дітям “Довіра” (у минулому Дитячий будинок №1) та переїжджають жити у гуртожитки навчальних закладів, куди вступили. Цього року 8 дітей випустилися з центру допомоги дітям “Довіра”

 


У жовтні 2019 року, сім’ї у складних життєвих обставинах, які знаходяться під супроводом благодійного фонду “Максимум”, отримали нові речі. Такі родини, як правило, не можуть купити собі якісні речі через брак коштів. Та, дякуючи нашому партнеру БО “Віра у Добро” та особисто Марині Тимченко, діти та сім’ї отримали нові рюкзаки, взуття, одяг, пазли та канцтовари.
А також наш фонд отримав допомогу з Італії для наших підопічних. Цього разу для дітей та підлітків наші італійські партнери зібрали теплі речі, які ті носитимуть восени та взимку, а також теплу ковдру та дитячі речі. Останні ми передали дітям, чиї родини опинилися в складних життєвих обставинах.


У листопаді 2019 року 60 осіб, яким допомагає наш фонд, відвідали музично-театралізовану виставу на підтримку сімейних цінностей “Різдвяна кантата “Щасливі разом”. Вистава йшла англійською мовою з українськими титрами на екранах. Це дозволило ще ширше поринути у міжнародну культуру клієнтам фонду “Максимум”

 


29 грудня 2019 року, Міжнародний благодійний фонд “Максимум” створив свято для сімей, дітей, підлітків та сиріт, що є під супроводом фонду. Для цього волонтери фонду зробили театральну постановку, що розповідала про особливості життя підлітків та дітей, труднощі та як за допомогою доброти можна змінювати себе та світ.

Кожна дитина отримала особистий подарунок в кінці свята.


Ми запрошуємо вас бути з нами й у 2020 році! Ви можете стати партнером, волонтером чи наставником!

Ви можете разом з нами змінювати дитячі долі на краще!

Залишити коментар