Справжні паперові листи та корисні подарунки від наставників

Наставник для дитини в інтернатному закладі, є підтримкою та стабільністю. Тому для міжнародного благодійного фонду “Максимум”, надважливо підтримувати зв’язок наставників та їх підопічних в інтернатному закладі. Це не так легко в умовах пандемії, але наша команда, разом з керівництвом закладів у місті Дніпро, винаходить нові можливості надати дітям відчуття захищеності й підтримки від їх дорослих друзів

Минулого тижня, наставники власноруч написали для своїх підопічних справжні листи на аркуші! Також, разом з листами, ми передали від наставників індивідуально зібрані корисні подарунки, серед них книжки, розмальовки, набори для хенд-мейду тощо. Це виключно ті речі, які під час карантину допоможуть дитині корисно та цікаво проводити вільний час.

Від листів та корисних подарунків діти в захваті! Це дозволило дітям фізично тримати в руках послання від наставника, а також це допомогло наставникам написати ті слова підтримки, які не завжди вони можуть сказати словами.

Також ми продовжуємо організовувати щонедільний відеозв’язок наставників та їх дітей, та особистий зв’язок телефоном, там де це можливо.

Ми пишаємося нашими наставниками, які разом з нами шукають можливості підтримати дітей в інтернатних закладах!

Долучайтеся до програм фонду

Залишити коментар