![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/0-02-09-e4f36bb9b9ff1c3d0f5cd86e82e75750de8708a8077f2575b93e3504d00feb18_60cf9f8c-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/0-02-05-563f866e35af4c8d84b5f95cc94c884530fbbf62927ab19f94b4491ddaba9742_68fe634c-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/0-02-04-0f89416cf90ab1c9f9462de4201c7c489fe833327cf0bebe407699abdb565227_ec47249b-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/0-02-04-8ef1a45369146ba10f82d94797a06e32eeaeb2b8832507278fdaa50e1fbfbf49_24683b6e-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/0-02-05-9c2e105563a56724b7fcc693f5b24f238acdf6e89cc87048f018282b8a1237e2_425b5563-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/0-02-05-5507ba54beeba517f0d53673ddffee30b8d7f9a62389d52cb7b48930c70331f8_25043e6c-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/0-02-07-7c81b75e4640c9476b82d8fc3e2e3edbbc465849eda12535d33e8ea6ba43987e_8d793159-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/0-02-09-8e08d2af59a8df3f700c419a2464995851afd25e2be8ce794add4ef7b71e70f0_9581f7db-877x470.jpg)
Перевірка дитячих будинків сімейного типу
Голова Міжнародного благодійного фонду “Максимум” Максим Нудьга увійшов до робочої групи з перевірки умов утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях у місті Дніпро.
21 та 22 листопада 2018 року робоча група відвідала всі 10 дитячих будинків сімейного типу, які знаходяться на території міста Дніпро, та деякі прийомні сім’ї. Вони спілкувалися з прийомними батьками та з дітьми. Переконалися, що всі діти виховуються в гідних умовах та в безпеці. Також для робочої групи було важливо підтримати морально батьків-вихователів та побачити у чому їм потрібна допомога.
Наш фонд, побачивши на власні очі всі дитячі будинки сімейного типу, відтепер буде допомагати й цій категорії дітей та батькам-вихователям. Долучайтеся!