![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2020/07/1-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2020/07/6-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2020/07/5-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2020/07/4-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2020/07/3-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2020/07/2-877x470.jpg)
Пікнік в КЗСЗ “Центр соціальной підтримки дітей “Довіра” ДМР
Міжнародним благодійним фондом “Максимум” було організовано пікнік у центрі соціальної підтримки дітей “Довіра”. Пікнік було зроблено на кшталт справжнього походу. Діти провели ніч в наметах, які були встановлені на території закладу.
На жаль, весь час карантину та під час літніх канікул, діти змушені проводити не виходячи за територію закладу, тому дуже важливо підтримати вихованців й робити їм різноманітний відпочинок
22 вихованці закладу, під наглядом дорослих, встановлювали собі намети, готували спальні мішки та облаштовували територію для проведення ночі у наметах. Потім були пісні під гітару, ігри, спілкування й цікаво проведений час.
Завдяки старанням фонду “Максимум” та працівникам “Довіри”, дітям дуже сподобався цей захід, вони відчули себе десь у лісі далеко від міста.
Ми дякуємо всім, хто підтримує програми фонду, Ваша підтримка дозволяє нам “розправляти крила” дітям, дитинство яких не завжди може бути щасливим.