новини

Ще 7 дітей в інтернатному закладі мають своїх наставників

Сьогодні міжнародний день волонтера, й дуже символічно, що саме в цей день 7 наставників підписали договори й стали офіційними наставниками для сімох дітей, що проживають в інтернатному закладі

Це розумна благодійність та розумне волонтерство, яке змінює життя дітей. Наставники уклали договір на 1 рік, з правом подовження. Тепер 1 раз на тиждень наставник та дитина проводитимуть спільно час. Кожна пара, разом з представником інтернатного закладу, представником центра соціальних служб та фонду “Максимум”, склали індивідуальний план роботи.

На сьогодні ми вже маємо 16 пар наставник + дитина! З них чотири дитини вже випустилися з інтернатного закладу й наставники допомагають цим дітям адаптуватися у соціумі після виходу з інтернатного закладу

Нагадаємо:

Наставництво – це добровільна безоплатна діяльність наставника з підготовки дитини-сироти до самостійного життя шляхом розвитку її потенціалу, впевненості у власних силах, визначення життєвих цілей, формування людських стосунків, культурних, моральних та духовних цінностей.

Мінімальні зобов’язання наставника — відвідувати дитину раз на тиждень протягом години впродовж року.

Для чого потрібна ця програма:

Діти в інтернатному закладі є самотніми, бо в них відсутня бодай одна значуща доросла людина.
Але для цих дітей є ефективна програма Наставництва! Коли одна доросла людина, раз на тиждень приїжджає в дитячий заклад до однієї дитини та стає для неї Наставником, дорослим другом!

Хто може бути наставником:

Повнолітня дієздатна особа, що пройшла навчання та отримала висновок про можливість бути наставником дитині в інтернатному закладі.

Якщо Ви виявили бажання стати наставником дитині в інтернатному закладі, вся інформація за посиланням

https://maximumfond.org.ua/hochu-buty-nastavnikom/

Залишити коментар