новини

Наметовий табір “Максимум” 2019

Відбувся щорічний наметовий табір “Максимум” для сиріт та дітей у складних життєвих обставинах. 35 дітей та 17 дорослих волонтерів були у таборі з 22 по 26 липня на туристичній базі “Тополя”, що у Новомосковську. Весь табір жив у наметах, а їжу готували на польовій кухні. 

У таборі були три групи учасників:

  • діти з центру підтримки дітей «Довіра» (у минулому дитячий будинок №1);
  • діти денного центру “Максимум” для дітей у складних життєвих обставинах;
  • та дошкільнята денного центру “Максимум”, які приїхали зі своїми мамами. 

Також ми тішимося тим, що двоє волонтерів-інструкторів по спорту в минулому є випускниками дитячого будинку. Серед волонтерів були й наставники фонду “Максимум”, які пройшли курси навчання та є діючими наставниками дітям в інтернатних закладах.

Перший день табору учасники ознайомилися з правилами табору, технікою безпеки, встановлювали намети, батут, визначилися з чергами груп, а вже ввечері кожна з них представила свою назву та підготовлений творчий номер. 

Під час табору ми запустили фінансову гру, за умовами якої діти отримували внутрішню валюту – “долоньки” за корисні справи, допомогу, перемоги у спортивних змаганнях тощо. За цю валюту в останній день вони могли придбати сувеніри, іграшки, цукерки, канцтовари.

Другий день відбувся насичено та корисно. Це був день спорту! Проходили змагання з волейболу, а також індивідуальні змагання з віджимань й підтягування. Також в цей день діти у супроводі дорослих каталися на каяках. Майже всі вони вперше у житті були на каяках.

Третій день наметового табору відбувся під знаком творчості. Різноманітність станцій творчості були по всій території табору: діти малювали, вчилися плести браслети, збирати кубики Рубіка, створювали вироби з термомозаіки, грали в настільні ігри та робили багато чого цікавого.

Четвертий день був дуже особливим: вперше у таборі “Максимум” відбувся літній новий рік! Ми провели квест впродовж дня. Діти отримали жартівливі листи із завданнями. Так вони нарядили штучну ялинку, один з листів привів їх до пляжу, де після конкурсів учасники знайшли коробку з фарбами “холі”, після чого всі діти стати різнокольоровими. 

Ну а ввечері організатори підготували жартівливу казку виставу, в якій самі діти також брали участь: танцювали з героями, підказували ведучим та в кінці запустили небесний ліхтарик. Після цього на території табору відкрився магазин, де діти змогли витратити свою зароблену валюту табору “долоньки”.

На п’ятий день учасники збирали намети, спальні мішки та прибирали територію, після чого поїхали додому.

Цей табір став для дітей корисним відпочинком. Вони багато чому навчилися. Ну а ми багато чого побачили, над чим треба працювати з цими дітьми, чого неможливо побачити у звичайних умовах. Нагадаємо, цей табір не є разовим спалахом. Він – частина постійної роботи з соціалізації дітей у складних життєвих обставинах, яку проводить благодійний фонд “Максимум”.

Також вдячні організаціям, які взяли участь у підготовці та проведенні табору! А саме:

БФ “Віра у Добро”,  надали фінансову допомогу у розмірі 15000 грн (13000 харчування, 2500 транспорт)

Дніпровська християнська церква (DCC) — надали фінансову допомогу у розмірі 6000 грн, а також надали у безкоштовну оренду батут та сувеніри для магазину за внутрішню валюту табору “Долоньки”

Молодіжна організація “Перехрестя” – підготовка та волонтери, які допомагали під час всього табору

БО” БТ” Позитивні жінки” м. Дніпро” – підготовка в організації та проведенні табору, сувеніри для магазину за внутрішню валюту табору “Долоньки”

“Together for children” – перевезення важкого інвентарю, аудіо техніка

Українська громада Китаю hromada.club – надання технічного забезпечення табору

Дніпропетровська обласна рада — надання бази для проведення табору

Також приватні пожертви та допомога

Ганна Карпенчинкова — допомога у підготовці, та оплата автобуса з табору і Дніпро

Світлана Кравченко – 1000 грн

Приватні пожертви – 600 грн

Фінансовий звіт табору:
Ми зібрали 23100 грн
Більшість пожертв була готівкою, зібрали ми менше запланованого, тому для економії бюджету довелося купувати продукти та інвентар на ринках
Витрати на організацію табору:
700 грн — бензин та перевезення в транспорті дітей по місту
250 грн — пересилка 8-ми гамаків для табору з Миколаєва та зворотно
2500 грн автобус у табір
тушкованка – 20 шт. по 57 грн = 1180
Хліб – 420 грн
Овочі – 610 грн
Сир – 550 грн
Цукерки – 620 грн
Ковбасні вироби 450 грн
Фарби Холі – 1200 грн
Інвентар (м’ячі, плівка, мотузки, нагороди, призи, тощо) – 5300 грн
Вода питна – 620 грн
Продукти у магазині – 8764 грн
_________________

Усього витрат: 23164 грн

Приєднуйтесь до проектів Фонду

Залишити коментар