Навчання для працівників інтернатних закладів

Міжнародний благодійний фонд “Максимум” бере активну участь в деінституалізації. В рамках цього процесу та в підготовці інтернатних закладів до реформування ми організовуємо навчання для працівників закладів.

Так 17 та 18 січня наш Фонд спільно з Управлінням-службою у справах дітей департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради та громадською організацією «Інститут сім’ї і дитини» провів дводенний тренінг під назвою «Допомога дітям, які зазнали втрат, розділу та болю» на базі Центру соціальної підтримки дітей «Довіра» (у минулому дитячий будинок №1). На тренінгу навчалися 20 працівників комунальних закладів соціального захисту дітей.

Тренер Вікторія Мельниченко акцентувала увагу на тому що для допомоги дітям треба ретельно вивчати історію життя дитини, травми, які зазнала дитина, й, виходячи з цього, мати індивідуальний план допомоги кожному вихованцю. Ще раз наголошували, що ні в якому разі дитина в закладі не повинна зазнавати будь-якого насильства, а, навпаки, отримати місце безпеки та професійний підхід.

Також учасники тренінгу дізналися:

– як працює мозок дитини,

– яка реакція у дитини, яка зазнала будь-яких травм, розлучення, порушення прихильності,

– як реагувати на погану поведінку,

– яким чином дисциплінувати вихованців, та взагалі, що є поганою поведінкою, а що природною, виходячи з вікових особливостей дитини.

У нашій роботі завжди важливо мати в центрі уваги дитину, її потреби та інтереси.

Ми вдячні нашим партнерам Управлінню-службі у справах дітей департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради та громадській організації «Інститут сім’ї і дитини» за співпрацю в організації тренінгу.

Також дякуємо партнеру “Домінанта Прінт”, які допомагають безкоштовним друком усіх необхідних матеріалів для проведення тренінгу!

Долучайтеся до проектів Фонду

Залишити коментар