новини

Корисні подарунки підопічним фонду “Максимум”

Є діти, що проживають в інтернатних закладах, та про яких пригадують на свята, завалюючи їх подарунками, іноді корисними. А є діти в сім’ях, які потрапили у складні життєві обставини, деякі повік в тих обставинах. Но ми для цього й працюємо, щоб виводити сім’ї з тих обставин й допомогти дітям зростати в гідних умовах, маючи гармонійний розвиток. Діти в таких сім’ях не мають уваги суспільства й багато речей, які є необхідними для нормального розвитку й реалізації талантів, просто недоступні для їх сімей.
Ми супроводжуємо сім’ї у складних життєвих обставинах, тому піклуємося й про розвиток та дозвілля дітей. Завдяки hromada.club, українській громаді Китаю, в нас є цікава акція. Діти, що є під нашим супроводом, влітку малюють те, що бажають отримати в Різдвяні свята, також вони готують зі своєї сторони невеличкі подаруночки зроблені власноруч. Це ми відправляємо у Китай, а на Різдвяні свята ці подарунки надходять до нас у фонд, а ми вручаємо дітям.

Цьогоріч в акції взяли участь 30 дітей, що є під супроводом фонду “Максимум”. Наші діти отримали Лонг борди, самокати, велосипед, синтезатор, розвивальні ігри тощо. Свій подарунок вони чекали пів року, але воно того варте.
Діти отримали можливість корисно проводити вільний час, займатися улюбленою справою, а для деяких здійснилася мрія.
Ми дякуємо українській громаді Китаю та всім хто нас підтримує!

Приєднуйтесь до проектів Фонду “Максимум” 

Залишити коментар