Ще три дитини отримали свого наставника

Сьогодні ще 3 наставники фонду “Максимум” уклали договір з інтернатним закладом та центром соціальних служб. Це означає, що ще три дитини, які проживають в інтернатному закладі, отримали свого наставника!

Наставники уклали договір на 1 рік, з правом подовження. Тепер 1 раз на тиждень наставник та дитина проводитимуть спільно час, розвиваючи таланти дітей та спілкуючись на важливі для дитини теми.

На сьогодні ми вже маємо 19 пар наставник + дитина! З них чотири дитини вже випустилися з інтернатного закладу й наставники допомагають цим дітям адаптуватися у соціумі. А ще 3 дитини потрапили в прийомні сім’ї де наставники допомагають дітям адаптуватися в сімейній формі виховання, залишаючись доросли другом для свого підопічного.

Нагадаємо:

Наставництво – це добровільна безоплатна діяльність наставника з підготовки дитини-сироти до самостійного життя шляхом розвитку її потенціалу, впевненості у власних силах, визначення життєвих цілей, формування людських стосунків, культурних, моральних та духовних цінностей.

Мінімальні зобов’язання наставника — відвідувати дитину раз на тиждень протягом години впродовж року.

Для чого потрібна ця програма:

Діти в інтернатному закладі є самотніми, бо в них відсутня бодай одна значуща доросла людина.

Але для цих дітей є ефективна програма Наставництва! Коли одна доросла людина, раз на тиждень приїжджає в дитячий заклад до однієї дитини та стає для неї Наставником, дорослим другом!

Хто може бути наставником:

Повнолітня дієздатна особа, що пройшла навчання та отримала висновок про можливість бути наставником дитині в інтернатному закладі.

Якщо Ви виявили бажання стати наставником дитині в інтернатному закладі, вся інформація за посиланням

Залишити коментар