Другий тренінг для наставників дітям в інтернатних закладах

Благодійний фонд “Максимум” провів другий тренінг у Дніпрі для наставників дітям, що проживають у закладі для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 9 кандидатів у наставники 4 дні навчалися тому, як це бути другом дитині, яка проживає в інституції.

Майбутні наставники отримали як теоретичні, так і практичні знання. Вони брали участь у рольових вправах і пробували себе як у ролі дитини, так і у ролі наставника. Деякі майбутні наставники навіть передивилися те, як вони виховують власних дітей. За їх словами, тренінг допоміг їм побачити власні минулі помилки й дав багато відповідей з приводу виховання дітей

Також кандидати дізналися багато корисної інформації:

  • про особливості вікового розвитку дитини;
  • як травма розлучення з батьками впливає на поведінку дітей і як при цьому дитині допомогти;
  • які напрями наставництва існують і з чого буде складатися процес взаємодії дитини з наставником;
  • багато іншого, що стане ресурсом при допомозі дітям в інтернатних закладах.

Кандидати у наставники отримали сертифікати про проходження навчання і тепер мають пройти співбесіду з психологом обласного центру соціальних служб, де отримають висновок про можливість бути наставником для дитини в інтернатному закладі. А ми в благодійному фонді “Максимум” зі свого боку готуємо дітей, вивчаємо їх потреби й створюємо психологічний портрет дитини для якісного підбору пари “наставник + дитина”!

Ми дякуємо нашим партнерам “Карітас Донецьк” за надання приміщення для проведення тренінгу! Також дякуємо партнерам “Домінанта Прінт”, які допомагають проекту “Наставництво”  безкоштовним друком усіх необхідних матеріалів для проведення тренінгу!

Якщо Ви бажаєте стати наставником та змінити життя дитини, пишіть на пошту ngo.maximum@gmail.com, або телефонуйте за номером 0635702931 (вайбер, телеграм).

Також запрошуємо підтримати іншими способами проект “Наставництво” та інші проекти фонду! 

Залишити коментар