![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/20181016_135115-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/20181013_182851-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/20181013_182107-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/20181013_181450-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/20181013_180547-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/20181013_175906-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/20181013_175115-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/20181013_174730-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/20181013_174438-877x470.jpg)
Допомога з Італії для підопічних благодійного фонду “Максимум”
Благодійний фонд “Максимум” знову отримав допомогу з Італії для своїх підопічних. Цього разу для дітей та підлітків, наші італійські партнери зібрали теплі речі які ті носитимуть восени та взимку. А також дитячі речі, які ми передаємо дітям, чиї родини опинилися в складних життєвих обставинах.
Нагадаємо, що для Благодійного фонду “Максимум” важливою є грамотна і послідовна робота з дітьми та сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. Тому матеріальна допомога від фонду, це логічна частина тієї роботи, котру ми проводимо з нашими підопічними.
Наша основна мета – допомогти підопічним подолати складні життєві обставини та стати самодостатніми, повністю соціально адаптованими членами суспільства.
Також ми отримали 50 Євро, за які купуємо їжу для Підлітково-молодіжного центра “Максимум”, куди постійно приходять випускники інтернатних закладів, підлітки групи ризику та члени родин, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також підтримуємо обладнання Центру.
Висловлюємо подяку Yuliya Dehtyaryova, Andrea Stecchoni, Roberta Stecconi, Elena, Ulyana Hrynyuk, які зібрали цю та попередні посилки для дітей!
Допомагати легко! Приєднуйтесь до проектів фонду!