Допомога з Італії для підопічних благодійного фонду “Максимум”

Благодійний фонд “Максимум” знову отримав допомогу з Італії для своїх підопічних. Цього разу для дітей та підлітків, наші італійські партнери зібрали теплі речі які ті носитимуть восени та взимку. А також дитячі речі, які ми передаємо дітям, чиї родини опинилися в складних життєвих обставинах.
Нагадаємо, що для Благодійного фонду “Максимум”  важливою є грамотна і послідовна робота з дітьми та сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. Тому матеріальна допомога від фонду, це логічна частина тієї роботи, котру ми проводимо з нашими підопічними.

Наша основна мета – допомогти підопічним подолати складні життєві обставини та стати самодостатніми, повністю соціально адаптованими членами суспільства.
Також ми отримали 50 Євро, за які купуємо їжу для Підлітково-молодіжного центра “Максимум”, куди постійно приходять випускники інтернатних закладів, підлітки групи ризику та члени родин, які опинилися у складних життєвих обставинах, а також підтримуємо обладнання Центру.
Висловлюємо подяку Yuliya Dehtyaryova, Andrea Stecchoni, Roberta Stecconi, Elena, Ulyana Hrynyuk, які зібрали цю та попередні посилки для дітей!

Допомагати легко! Приєднуйтесь до проектів фонду

Залишити коментар