новини

Про нашу роботу пишуть сайті Дніпровської міської ради:

ДЛЯ ВИХОВАНЦІВ ДНІПРОВСЬКОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ «ДОВІРА» ПРОВОДЯТЬ ТРЕНІНГИ

5 жовтня у центрі соціальної підтримки дітей «Довіра» відбулося перше заняття у рамках тренінгів для підлітків, котрі виховуються у закладі. Навчання організоване управлінням-службою у справах дітей департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради спільно з благодійною організацією «Міжнародний благодійний фонд «Максимум».

Тема першого модуля – «Я – особистість». Під час заняття молоді люди дізналися, що таке особистість, які її прояви існують та як це впливає на життя людини. Попереду у вихованців центру «Довіра» – низка занять з інших цікавих і корисних тем.

Довідка. Основна діяльність Комунального закладу соціального захисту «Центр соціальної підтримки дітей «Довіра» Дніпровської міської ради – забезпечення тривалого (стаціонарного) перебування дітей віком від 3 до 18 років, які опинились у складних життєвих обставинах. Їм надається комплексна соціальна, психологічна, педагогічна, медична, правова та інші види допомоги.

https://dniprorada.gov.ua/uk/articles/item/28001/dlya-vihovanciv-dniprovskogo-centru-socialnoi-pidtrimki-ditej-dovira-provodyat-treningi

Залишити коментар