Протидія насиллю над дітьми

10 представників служби у справах дітей, 2 представники центрів соціальних служб, 3 представники інтернатних закладів та 10 представників недержавних організацій – саме для цієї групи людей Благодійний фонд “Максимум” організував тренінг «Робота з дітьми, які постраждали від сексуального насилля (Child Sexual Abuse)”.
У діяльності фонду ми стикаємось з дуже великою проблемою – це робота з дітьми, які постраждали від сексуального насилля. Ця проблема набагато ширше, а ніж здається на перший погляд. Та шкода, заподіяна дітям,  дуже велика.
Тренінг провів партнер Благодійного фонду “Максимум” МГО «МІЖНАРОДНИЙ ЦЕНТР РОЗВИТКУ І ЛІДЕРСТВА», бо саме вони навчають та підтримують лідерів, які змінюють на краще життя дітей в Україні.
Фонд “Максимум” налагоджує співпрацю між державними та недержавними суб’єктами у роботі з дітьми. Саме тому ми обрали такий склад учасників тренінгу. Це ті люди, які безпосередньо вирішують складні ситуації у житті дітей. І це ті державні та недержавні суб’єкти, які повинні взаємодіяти для ефективної роботи з дітьми, постраждалими від насилля.
Важливість цього заходу підтвердив Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, який зателефонував скайпом прямо під час тренінгу, подякував Благодійному фонду “Максимум” за організацію такого важливого навчання і розповів присутнім, що в цивілізованому світі зараз приділяється багато уваги безпеці дітей і ми рухаємось у вірному напрямку.
Це були тільки два модулі навчання: Модуль – 1 “Сексуальне насилля над дітьми: огляд проблеми та напрями роботи”. Модуль – 2 “Сексуальність дітей: здорова сексуальна поведінка та поведінка, яка викликає занепокоєння”. Попереду ще багато модулів і цей склад спеціалістів буде і надалі проходити навчання за  програмою!
Ми віримо, що завдяки навчанню ми зможемо ефективно діяти у професійній допомозі дітям, які постраждали від насилля. А також сформуємо мережу спеціалістів, яка буде запобігати будь-якому насиллю стосовно дітей.

Благодійний фонд “Максимум”дякує нашим партнерам “Карітас Донецьк” за надане приміщення і технічне обладнання для проведення тренінгу! Також Службі у справах дітей міста Дніпро та Центру соціальних служб за розуміння проблематики й готовність до плідної співпраці у захисті прав дітей, Уповноваженому Президента України з прав дитини Миколі Кулебі за підтримку нашої роботи й співпрацю заради дітей!

Приєднуйтесь до проектів фонду

Залишити коментар