новини

Тренінг для майбутніх наставників!

Увага! 25-26 жовтня та 1-2 листопада, відбудеться наступний тренінг для осіб, яки виявили бажання стати наставником для дитини в інтернатному закладі!

Що треба для того, аби потрапити на тренінг та стати наставником?

1. Заповніть анкету 

2. Прийдіть на консультацію (коли саме, домовляємося в телефонному режимі)

3. За результатами консультації, ми дамо наступні прості кроки:)

Дружня порада: потрібно буде зібрати деякі документи до тренінгу, тому не затягуйте з приїздом на консультацію:)

Наставництво – це добровільна безоплатна діяльність наставника з підготовки дитини-сироти до самостійного життя шляхом розвитку її потенціалу, впевненості у власних силах, визначення життєвих цілей, формування людських стосунків, культурних, моральних та духовних цінностей.

Мінімальні зобов’язання наставника — відвідувати дитину раз на тиждень протягом години впродовж року.

Для чого потрібна ця програма:

Діти в інтернатному закладі є самотніми, бо в них відсутня бодай одна значуща доросла людина.
Але для цих дітей є ефективна програма Наставництва! Коли одна доросла людина, раз на тиждень приїжджає в дитячий заклад до однієї дитини та стає для неї Наставником, дорослим другом!

Хто може бути наставником:

Повнолітня дієздатна особа, що пройшла навчання та отримала висновок про можливість бути наставником дитині в інтернатному закладі.

Як Наставник може допомогти дитині?

1. Допомога в навчанні. Наставник може допомогти підготувати домашнє завдання, показати, як шукати інформацію в Інтернеті й користуватися нею, а також дати нові знання, які розширять кругозір дитини й стануть в нагоді в навчанні.

2. Соціалізація. Дивно, але багато повсякденних для нас речей, на які ми вже навіть не звертаємо уваги, для дитини з інтернату можуть бути абсолютно незнайомими. Наприклад, діти з інтернатів часом не знають, як заварити чай, звідки береться молоко і ніколи не бачили сирих яєць! Адже вони ходять на обід до їдальні, де їм подають все готове. Елементарні речі, що їх звичайні діти вчаться протягом усього життя в родинах, можуть бути незнайомі для дитини з інтернату.

Соціалізація також повинна допомогти дітям навчитися приймати власні рішення, адже інтернат – це система зі своїм режимом і розпорядком дня. В інтернаті за дітей все вирішує система: коли прокидатися, коли їсти, коли готувати уроки або грати, а коли лягати спати.

3. Профорієнтація. Вона буде спрямована на дітей, які вступатимуть до ПТУ, технікумів або вишів. Наставник допоможе визначитися з вибором професії, навчального закладу, навчить складати резюме, необхідне при пошуку роботи.

Які документи необхідно зібрати?

Довідка про відсутність судимості (замовити можна тут dpvs.hsc.gov.ua )

Висновок-про-стан-здоров’я

Якщо є питання, звертайтеся за телефоном: 0635702931 Максим

У вас все вийде! Ми допоможемо!

Залишити коментар