новини

Випускний вечір у центрі допомоги дітям “Довіра” 2019

30 вересня відбулося свято випускного вечора, яке Міжнародний благодійний фонд “Максимум” організував для дітей, що покидають стіни центру допомоги дітям “Довіра” (у минулому Дитячий будинок №1) та переїжджають жити у гуртожитки навчальних закладів, куди вступили. Цього року випускників 8.

Це – діти, які ще сьогодні знаходяться в системі інтернатних закладів, а завтра йдуть в доросле життя, залишаючись дітьми. Така реальність. Це стрес, що супроводжується страхами, почуттям самотності та туманними перспективами майбутнього. 

Тому, ми вже шостий рік поспіль організовуємо святковий випускний вечір, створюємо програму, прикрашаємо територію та готуємо смачну їжу, підтримуємо випускників, показуючи, що вони не самотні та варті того, щоб заради них створювали свято. 

Завдяки волонтерам, дівчата були у вечірніх сукнях та з гарними зачісками й макіяжем. Ми зробили все можливе, аби цей вечір був для дітей приємним спогадом на все життя.

Цьогоріч наші випускники стали зірками ток-шоу “Хто зверху”. Вони змагалися в інтелектуальних битвах, зберігаючи при цьому святкову та дружню атмосферу. Були на цьому вечорі й пісні від самих випускників, які вони старанно готували заздалегідь. Було багато слів подяки керівництву від дітей, а від керівництва центру – слова підтримки випускникам.

 

Наступного дня діти поїхали по гуртожитках. Але ми, Міжнародний благодійний фонд “Максимум”, продовжуємо бути з ними поруч, допомагаючи адаптуватися у нових реаліях.

Ми тішимося, що наша організація є в житті цих дітей й вони не на самоті.

Також ми вдячні всім партнерам цього проекту, всім волонтерам та спонсорам. Ваша підтримка впливає на долі дітей!

 

Залишити коментар