новини

Зум-конференція між представниками ресторану КФС та міжнародним благодійним фондом “Максимум”

Вчора відбулася зум-конференція між представниками ресторану КФС та міжнародним благодійним фондом “Максимум”. Конференція була присвячена програмі “Наставництво”. Біля години координатори та психолог проєкту розповідали про особливості програми, як стати наставником дитині в інтернатному закладі, що для цього потрібно знати та вміти, яка благодійність є ефективною, а яка навпаки та звичайно відповідали на поставлені запитання від представників ресторану КФС.

По завершенню конференції визначилися про два пілотних напрямки для наставництва від працівників КФС, це відділення в Дніпрі та в місті Києві.

Ми вже співпрацювали з рестораном КФС за нашою програмою по підтримці сімей у складних життєвих обставинах. А саме мали екскурсію для дітей в ресторані, де дітям показали як готується їжа, які особливості приготування, а потім їх нагодували.

Ми дякуємо ресторану КФС за соціальну відповідальність! Та закликаємо інші бізнес-структури долучатися до ефективних соціальних проєктів та програм. Ми зі свого боку готові надавати консультації та показувати напрямки соціальної діяльності, які є ефективними!

Залишити коментар