Веселі та корисні канікули для підлітків центру соціальної підтримки “Довіра”

Міжнародний благодійний фонд “Максимум” влаштував веселі та корисні канікули для 7 вихованців центру соціальної підтримки дітей “Довіра”. З 26 по 30 березня, діти перебували в Підлітково-молодіжному центрі “Максимум”, де кожного дня на них чекала цікава програма.

Під час канікул підопічні Фонду відвідали акваріум, де побачили різноманітних риб та дізналися багато цікавого про їх життя. Діти каталися на атракціонах у парку ім. Шевченка, весело проводили час, катаючись на роликах у роледромі “Rola-Kolo”, відвідали музей ретро машин “Машина часу”, взяли участь у майстер класі з виготовлення карамелі, майстер класі на гончарному крузі, дивилися цікаві фільми тощо.

Але найбільше хлопцям сподобалося у барбершоп “Hooligan”, де створена атмосфера мужності. Їм зробили круті зачіски й підлітки відчули себе справжніми стильними чоловіками.

Всі заходи для підопічних Фонду “Максимум” були безкоштовними, за що ми дуже вдячні кожному закладу! Вони погодилися зробити таким чином свій благодійний внесок на програми Фонду!

Такі канікули – це інвестиція в майбутнє цих дітей, бо ми їм показуємо приклад корисного та цікавого проведення часу та даємо необхідні для життя навички.

Допомагати легко! Долучайтеся до проектів Фонду

Залишити коментар