новини

Різдвяне свято у фонді “Максимум”

Міжнародний благодійний фонд “Максимум” створив свято для сімей, дітей, підлітків та сиріт, що є під супроводом фонду. Для цього волонтери фонду зробили театральну постановку, що розповідала про особливості життя підлітків та дітей, труднощі та як за допомогою доброти можна змінювати себе та світ.
Кожна дитина отримала особистий подарунок в кінці свята.

Зазначимо, що подарунки збирали люди, які виявили бажання взяти участь у привітанні з Різдвом клієнтів фонду, вони обирали зі списку дитину де зазначено ім’я та вік, а потім всією родиною збирали подарунковий набір, тим самим показуючи власним дітям, що допомагати іншим людям, то є їх сімейною цінністю.

Після театральної постановки, професійний фотограф робив знімки сімей, дітей та волонтерів, у різдвяній фотозоні. Це важлива частина свята, адже сім’ї змогли отримати якісні сімейні фотографії.

Нас тішить, коли ми бачимо наші сім’ї разом на світлинах, коли бачимо позитивні результати нашої роботи з сім’ями, яки потрапили у складні життєві обставини. Такі свята важливі у побудові сімейних цінностей, традицій та святкового настрою для всієї родини.
Також важливо випускникам інтернатних закладів відчувати особливу увагу в Різдво, що й було на цьому святі.

Після театральної постановки, отримання подарунків та фотосесії, був святковий солодкий стіл для всіх учасників та гостей фонду

Всього на цьому святі були присутні 120 осіб! Свято робили 4 рази поспіль, щоб змогли потрапити усі клієнти фонду.

Також зазначимо, що це все відбувається в центрі інтеграції, який існує за добровільні пожертви громадян й ми дуже потребуємо вашої підтримки! Якщо бажаєте підтримати програми фонду, які допомагають сиротам, підліткам вразливих груп та сім’ям, що опинилися у складних життєвих обставинах, тисніть сюди: “хочу стати благодійником”

Ми дякуємо всім, хто вже нас підтримує матеріально та волонтерів, разом з нами, ви допомагаєте дітям розправити крила!

Залишити коментар