![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/Photo-36-min-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/Photo-2-min-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/20181013_202558-min-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/20181013_202653-min-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/Photo-13-min-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/Photo-14-min-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/Photo-23-min-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/Photo-26-min-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/Photo-29-min-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/Photo-30-min-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/Photo-39-min-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/Photo-53-min-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/Photo-60-min-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/10/Photo-62-min-877x470.jpg)
Підтримка для випускників інтернатних закладів з боку Підлітково-молодіжного центру “Максимум”
Благодійний фонд “Максимум” продовжує допомагати випускникам інтернатних закладів набувати навичок самостійного життя у нашому Підлітково-молодіжному центрі “Максимум”
Щочетверга проводяться уроки самостійності, де підлітки отримують дуже важливу інформацію, яка необхідна для життя у суспільстві, вчаться розпоряджатися грошима, набувають комунікаційних навичок, вчаться мудро вирішувати конфліктні ситуації тощо.
Також вже стало доброю традицією для підлітків проводити всі вихідні дні у Підлітково-молодіжному центрі “Максимум”, де вони самі готують їжу і у них це гарно виходить. Вони продумують скільки треба купити продуктів, щоб вистачило на два дні, миють після себе посуд, прибирають і роблять інші речі, які до цього не були в арсеналі їх навичок.
Також впродовж тижня підлітки приходять у Центр на індивідуальні консультації та для того, щоб просто корисно провести час у безпечному середовищі.
Для команди Фонду дуже радісно бачити, як наші підопічні змінюються, вчаться жити у суспільстві та головне – що в них є довірливі стосунки з дорослими. А це є запорукою подолання травм минулого та здорового розвитку в майбутньому.
Приєднуйтесь до проектів Благодійний фонд “Максимум”!