Підтримка для випускників інтернатних закладів з боку Підлітково-молодіжного центру “Максимум”

Благодійний фонд “Максимум” продовжує допомагати випускникам інтернатних закладів набувати навичок самостійного життя у нашому Підлітково-молодіжному центрі “Максимум” 

Щочетверга проводяться уроки самостійності, де підлітки отримують дуже важливу інформацію, яка необхідна для життя у суспільстві, вчаться розпоряджатися грошима, набувають комунікаційних навичок, вчаться мудро вирішувати конфліктні ситуації тощо.

Також вже стало доброю традицією для підлітків проводити всі вихідні дні у Підлітково-молодіжному центрі “Максимум”, де вони самі готують їжу і у них це гарно виходить. Вони продумують скільки треба купити продуктів, щоб вистачило на два дні, миють після себе посуд, прибирають і роблять інші речі, які до цього не були в арсеналі їх навичок.

Також впродовж тижня підлітки приходять у Центр на індивідуальні консультації та для того, щоб просто корисно провести час у безпечному середовищі.

Для команди Фонду дуже радісно бачити, як наші підопічні змінюються, вчаться жити у суспільстві та головне –  що в них є довірливі стосунки з дорослими. А це є запорукою подолання травм минулого та здорового розвитку в майбутньому.

Приєднуйтесь до проектів Благодійний фонд “Максимум”

Залишити коментар