Канікули в Підлітково-молодіжному центрі “Максимум”

Благодійний фонд “Максимум” організував корисні та цікаві канікули для 6 вихованців комунального закладу «Центр підтримки дітей «Довіра» Дніпровської міської ради (у минулому дитячий будинок №1).

Три дні підлітки провели у Підлітково-молодіжному центрі “Максимум”,  де для них були підготовлені різноманітні творчі заняття, приїжджали цікаві гості для спілкування, проводилися ігри направленні на комунікаційні навички та кмітливість.
Діти допомагали в приготуванні їжі, що дало їм необхідний досвід самообслуговування. Також підлітки дивилися цікаві фільми, які потім обговорювали й робили для себе корисні висновки.

У останній день перебування до вихованців Центру підтримки дітей «Довіра» приєдналися інші підопічні Фонду й для групи дітей було проведено заняття з гончарної майстерності.
Вихованці центру “Довіра” були у захваті від проведеного часу й тепер чекають коли ми знову візьмемо їх у “Підлітково-молодіжний центр “Максимум”.
Ми дуже вдячні міській службі у справах дітей та Центру підтримки дітей «Довіра» за співпрацю та сприяння у всебічному розвитку дітей!

Долучайтеся до проектів Фонду!

Залишити коментар