![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190322_143012-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190322_145224-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190322_150309-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190322_150329-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190322_150338-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190322_151222-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190322_151345-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190322_155332-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190322_160039-877x470.jpg)
Заняття для підлітків в центрі соціальної підтримки “Довіра”
У центрі соціальної підтримки дітей “Довіра” відбулося чергове заняття у рамках тренінгів для підлітків, котрі виховуються у закладі. Група підлітків з 15 осіб дізналася про шкідливі звички, як вони формуються та які наслідки мають у житті.
Хлопці та дівчата брали активну участь в обговорюванні, не боялися виразити особисту думку з приводу різних питань стосовно теми тренінгу.
Під час заняття діти випробовували себе у різних рольових вправах, на практиці відпрацьовували нові знання, що допомогло їм здобути нові навички для життя у суспільстві.
Саме в підлітковому віці перед дітьми постає багато важливих питань, на які вони шукають відповіді. Тому ми намагаємося доступною мовою, зрозумілими для них вправами й прикладами дати важливу інформацію й сформувати звички здорового способу життя.
Ми вдячні керівництву центру “Довіра” та службі у справах дітей за сприяння у проведенні навчання.
Допомагати легко! Долучайтеся до проектів Фонду