![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/IMG_20181115_150529-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/IMG_20181115_151555-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/IMG_20181115_152856-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/IMG_20181115_153509-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/IMG_20181115_154022-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/IMG_20181115_154219-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/IMG_20181115_154447-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/IMG_20181115_154631-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/IMG_20181115_154809-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/IMG_20181115_155540-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/IMG_20181115_160926-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/IMG_20181115_162528-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/11/IMG_20181115_163929-877x470.jpg)
Тренінг для підлітків
У центрі соціальної підтримки дітей «Довіра» відбулося друге заняття у рамках тренінгів для підлітків, котрі виховуються у закладі. Група підлітків з 14 осіб дізналася багато корисної інформації, яка допоможе їм жити у соціумі після випуску з центру “Довіра” та під час перебування у закладі.
Хлопці та дівчата дізналися, які бувають темпераменти та, власне, хто вони є за темпераментом, як ефективно домовлятися з різними категоріями людей навіть у спірних ситуаціях, як чемно поводитися, коли тебе запрошують у гості, як робити компліменти і як вміти слухати співрозмовника.
Під час заняття діти випробовували себе у різних рольових вправах, на практиці відпрацьовували нові знання, що допомогло їм здобути нових навичок для життя у суспільстві.
Такі заняття відтепер будуть регулярними для вихованців центру “Довіра” і ми вдячні керівництву центру та службі у справах дітей за сприяння у проведенні навчання.
Допомагати легко! Долучайтеся до проектів Фонду