![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20191018_211016-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20191018_211150-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20191018_211504-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20191018_211647-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20191018_211921-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20191018_212431-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/IMG_20191018_215323-877x470.jpg)
Теплі речі з Італії
Благодійний фонд “Максимум” знову отримав допомогу з Італії для своїх підопічних. Цього разу для дітей та підлітків наші італійські партнери зібрали теплі речі, які ті носитимуть восени та взимку, а також теплу ковдру та дитячі речі. Останні ми передаємо дітям, чиї родини опинилися в складних життєвих обставинах.
В нашому центрі інтеграції отримують послуги випускники інтернатних закладів, діти й сім’ї у складних життєвих обставинах.
Основна мета Фонду – допомогти підопічним подолати складні життєві обставини та стати самодостатніми, повністю соціально адаптованими членами суспільства. Для цього вони отримують від нас соціальний супровід з індивідуальним планом для кожного.
Також ми підтримуємо підопічних Фонду продуктами харчування, які ті отримують щомісячно, речами, походами на культурно-масові заходи тощо.
Висловлюємо подяку Yuliya Dehtyaryova та всім, хто допомагав збирати цю допомогу в Італії!
Приєднуйтесь до проектів Фонду “Максимум”