новини

Випускний для сиріт

Щорічно 31 серпня діти з дитячого будинку №1 (нині центр “Довіра”) випускаються у самостійне життя й переїжджають жити у гуртожитки навчальних закладів куди вони вступили.

Це переломна мить в їх житті. Весь устрій побуту, оточення та стиль життя водночас докорінно змінюється. В цю мить сироти потребують особливої підтримки. Саме тому вже п’ятий рік поспіль Благодійний фонд “Максимум” та партнери, повністю організовуємо випускне свято.

Кожного року ми створюємо особистий стиль свята, робимо унікальну програму, декорації та їжу. Особливу увагу приділяємо кожному підлітку, адже вони назавжди покидають стіни дитячого будинку.

Цьогорічний випускний був у стилі “Голлівуд”. Волонтери створили святкову атмосферу, де на червону доріжку під гучні оплески були запрошені головні зірки цього свята – випускники центру “Довіра”. Всю їжу волонтери приготували власноруч.

Дітей та гостей свята пригощали справжніми голлівудськими бургерами та хот-догами. Ну а ведучі цього вечора не давали сумувати нікому: проводили конкурси для дітей та дорослих, дарували гарний настрій цьогорічним випускникам.

Вже наступного дня 9 випускників центру “Довіра” переїхали в гуртожитки різних навчальних закладів. Ну а Благодійний фонд “Максимум” бере їх у свої програми по адаптації та соціалізації випускників інтернатних закладів. Ми будемо підтримувати цих дітей в їх перших кроках самостійного життя.

Висловлюємо подяку всім волонтерам та спонсорам, завдяки яким ми зробили це свято для сиріт!

Приєднуйтесь до проектів фонду!

Залишити коментар