Підготовка підлітків до дорослого життя

Цими вихідними днями 7 вихованців центру соціальної підтримки дітей “Довіра” (дитячий будинок №1) готувалися до самостійного життя в Підлітково-молодіжному центрі “Максимум”. Вже з 31 серпня п’ять підлітків з цих сімох, які були в Центрі, виходять з у самостійне життя й переїжджають жити в гуртожитки навчальних закладів, куди вони вступили вчитися після школи.

Тому етап підготовки дуже важливий, бо водночас в житті цих дітей все докорінно зміниться і надважливо зараз якісно їх до цього підготувати та підтримати під час переходу та після нього. Діти самостійно купували їжу, готували її, мили посуд після себе.

Такі прості речі випускникам інтернатних закладів іноді важко робити, бо не було умов для цього в тих сім’ях, звідки вони прийшли. А ці прості навички вже зовсім скоро їм знадобляться, щоб самостійно жити. Також діти займалися творчістю та іншими цікавими речами під час перебування у Підлітково-молодіжному Центрі.

Як завжди, діти у захваті від проведеного часу у фонді де вони були разом з волонтерами та випускниками інтернатних закладів минулих років. Та головне питання було – коли ми зможемо ще раз їх привезти у Підлітково-молодіжний Центр «Максимум».

Ми дякуємо всім за підтримку програм фонду “Максимум” , через які життя сиріт змінюється на краще!

Приєднуйтесь!

Залишити коментар