Майстер клас з оригамі

А в нашому Підлітково-молодіжному центрі продовжується знайомство з іноземною культурою!

Цього разу в гостях знову були представники української громади Китаю hromada.club  – Євгенія Кісільова, її донька Яна Кісільова та Ліза Васильєва. Сім’ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, вчилися робити справжні оригамі. Виходило не одразу, але діти бажали навчитися складати фігурки й тому врешті решт в них все вийшло. Робили зірочки та журавликів, які дуже символічні для жителів Китаю.

Дуже приємно, що до нас приєдналися батькі, вони, як і діти, дуже старалися навчитися технології оригамі й раділи разом зі своїми дітьми, коли в них це виходило.

Нагадаємо, що однією з важливих цілей роботи Міжнародного благодійного фонду “Максимум” є створення атмосфери любові у біологічних сім’ях, міцних емоційних зв’язків між батьками та дітьми, які допомагають будувати умови для розвитку дітей.

А такі заняття спільною справою зміцнюють емоційні зв’язки й зближують батьків та їх дітей. Вже сьогодні Євгенія та її донька знову від’їжджають до Китаю. Ну а ми їм дуже вдячні за майстер-клас і ту підтримку нашої роботи, яку вони здійснюють, перебуваючи в іншій державі!

Приєднуйтесь до проектів фонду!

Залишити коментар