![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/0-02-04-4f20752d6091ad120bfc776bbea79c1ba79e719d5f499ecbfdb81022b05af239_cfc2001a-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/0-02-04-4fee2a13b24503ed9ba4b10c94cfb83835c1d6e66caba3bd6af3a3d36829f4a6_57c57145-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/0-02-04-6bcd48e1d016511bb28a89ef42522930c62c06ba775b041b0033d7edff9803ec_c7640f95-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/0-02-04-8b9f875b8ed967c88090d6aeaf779a5333c320d56de2aa9d9eeaa0d1d7e43415_d3e1fba5-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/0-02-04-9d4827e91daed9aac47c9bff61a24e2868e2a68ca229144c744761dbba1d957d_8eb4f2d1-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/0-02-04-15ba86d0a1c509519fafffaea1a867a61e6c36024c73b6928283d9a2c01f6edf_e0847df2-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/0-02-04-35f14434549d35c0586da0311f5a0429826492f4236ce4dbb49f2ec07c424efd_c90107f1-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/0-02-04-36a30a13a4c79eb5bff2385bfff508aa4783d793664bbd2c6be36405cfbbe2e8_b5583964-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/0-02-04-53acbb63bbead6d72d68813af3589992e089539e5b905c30d71fdc267b57a562_67088900-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/0-02-04-82cfbeec69782df0b2a811e33a63f5dbf39b4cf88d5f0fce7f9cec2a8821c210_99737f6-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/0-02-04-728963383dcc347509773a0fbdf74b330d5fd13770522f70336680a708d18784_7ade0104-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/0-02-04-b322562ff6fc4369ee1b6ab2b0987479de0b09ddb4a14cc5fb1e4e5422bbc855_15819f9-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/0-02-04-cedb67fe4f39e38d9b104586b1cdf72e6cd842e8175f0cefd23e0c7d66b2a29a_7b8b526e-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/0-02-04-ff1fd35b705d19781654792082d5a755b6542a0d5c8fedfc562f6ca80a5a32e1_f5e9e85d-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/20180815_164727-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/20180815_164737-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/20180815_170223-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/20180815_170830-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/20180815_171749-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/08/20180815_173618-877x470.jpg)
Майстер клас з оригамі
А в нашому Підлітково-молодіжному центрі продовжується знайомство з іноземною культурою!
Цього разу в гостях знову були представники української громади Китаю hromada.club – Євгенія Кісільова, її донька Яна Кісільова та Ліза Васильєва. Сім’ї з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, вчилися робити справжні оригамі. Виходило не одразу, але діти бажали навчитися складати фігурки й тому врешті решт в них все вийшло. Робили зірочки та журавликів, які дуже символічні для жителів Китаю.
Дуже приємно, що до нас приєдналися батькі, вони, як і діти, дуже старалися навчитися технології оригамі й раділи разом зі своїми дітьми, коли в них це виходило.
Нагадаємо, що однією з важливих цілей роботи Міжнародного благодійного фонду “Максимум” є створення атмосфери любові у біологічних сім’ях, міцних емоційних зв’язків між батьками та дітьми, які допомагають будувати умови для розвитку дітей.
А такі заняття спільною справою зміцнюють емоційні зв’язки й зближують батьків та їх дітей. Вже сьогодні Євгенія та її донька знову від’їжджають до Китаю. Ну а ми їм дуже вдячні за майстер-клас і ту підтримку нашої роботи, яку вони здійснюють, перебуваючи в іншій державі!
Приєднуйтесь до проектів фонду!