![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSC02253-min-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSC02241-min-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSC02290-min-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSC02402-min-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSC02430-min-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSC02384-min-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSC02202-min-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/08/DSC02109-min-877x470.jpg)
Наші підопічні вітають країну з днем Прапору та днем Незалежності!
Наші підопічні вітають країну з днем Прапору та днем Незалежності!
Працюючи з дітьми, підлітками та молоддю, ми завжди кажемо їм про цінності, якими вони мають керуватися в подальшому житті. Цінності, які зроблять їх гідними батьками в майбутньому, гідними синами та доньками країни.
Бути українцем, це ще одна цінність, про яку ми кажемо. Це бути незламними, бути вільними, любити країну, любити людей, шанувати батьків, виховувати дітей у любові, зберігати природу, піклуватися тими, хто цього потребує, захищати все те, що для нас є важливим. Ми українці й ми цим пишаємося!
З Днем Незалежності!