новини

Підлітково-молодіжний центр «Максимум» об’єднує родини

До підлітково-молодіжного центру «Максимум» приєднується не тільки молодь та підлітки, а й цілі родини з дітьми! Волонтери фонду проводять творчі заняття для дітей та їх мам. Водночас приходять 3-4 родини з дітьми, для яких немає можливості віддати своїх дітей на гуртки за додаткову плату. А дітям потрібен розвиток у різних напрямках. І ще потрібна підтримка самим мамам, які опинилися у складних життєвих обставинах.

У підлітково-молодіжному центрі матусі разом з дітьми й волонтерами збирають конструктори лего, вишивають бісером, роблять намиста, малюють на полотнах, грають в настільні ігри та в цілому проводять час корисно і весело.

 

Для нас важливо підтримувати дітей разом з їх родинами. Бо саме сім’я для них є головною платформою для розвитку і безпеки! Фонд «Максимум» створює атмосферу, де будуються сімейні традиції, де родини мають спільну справу і де встановлюється міцний емоційний зв’язок батьків зі своїми дітьми.

Ми впевнені, що наша найголовніша місія – зберегти для дитини біологічну родину, яка буде її любити, піклуватися та виховувати.

Ми дякуємо усім, хто підтримує програми фонду ! Ви долучаєтесь до відновлення родин і плоди цього будуть навіть в майбутніх поколіннях!

 

Залишити коментар