Урок петриківського розпису

Наш підлітково-молодіжний центр «Максимум» кожного дня наповнюється не тільки підлітками та молоддю, а й навіть маленькими дітьми!

Днями дітки із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, вчилися петриківського розпису. Але це було не просто навчання, вони готували малюночки з петриківського розпису для наших друзів з Китаю -hromada.club Також діти малювали ті подарунки, які вони мріють отримати на Новий Рік. У свою чергу, українська діаспора Китаю реалізує їх мрії.

Однією з пріоритетних програм фонду «Максимум», є допомога сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах, і самотужки не можуть їх подолати.

Наша мета, щоб кожна дитина росла в люблячий сім’ї, мала безпечне середовище, та умови для розвитку.

Тому ми докладаємо зусиль, аби зберегти дітям їх біологічні родини, допомогти подолати складні життєві обставини й навчити батьків виховувати дітей в атмосфері любові та прийняття.

У цьому завданні, діти вчилися робити щось власноруч й самим бути тими, хто навіть у складних обставинах має що подарувати й отримати подарунок.

Ми вдячні нашим партнерам, які підтримують наше бачення, хто допомагає матеріально. Цим самим ми отримуємо ресурси для реалізації ефективних програм, які зберігають дітям дитинство й умови для розвитку.

Приєднуйтесь до проектів фонду!

 

Залишити коментар