![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/07/20180721_120124-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/07/20180721_120141-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/07/20180721_120155-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/07/20180721_120206-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/07/20180721_120415-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/07/20180721_120455-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/07/20180721_120502-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/07/20180721_121438-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/07/20180721_122856-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/07/20180721_122909-877x470.jpg)
Урок петриківського розпису
Наш підлітково-молодіжний центр «Максимум» кожного дня наповнюється не тільки підлітками та молоддю, а й навіть маленькими дітьми!
Днями дітки із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, вчилися петриківського розпису. Але це було не просто навчання, вони готували малюночки з петриківського розпису для наших друзів з Китаю -hromada.club Також діти малювали ті подарунки, які вони мріють отримати на Новий Рік. У свою чергу, українська діаспора Китаю реалізує їх мрії.
Однією з пріоритетних програм фонду «Максимум», є допомога сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах, і самотужки не можуть їх подолати.
Наша мета, щоб кожна дитина росла в люблячий сім’ї, мала безпечне середовище, та умови для розвитку.
Тому ми докладаємо зусиль, аби зберегти дітям їх біологічні родини, допомогти подолати складні життєві обставини й навчити батьків виховувати дітей в атмосфері любові та прийняття.
У цьому завданні, діти вчилися робити щось власноруч й самим бути тими, хто навіть у складних обставинах має що подарувати й отримати подарунок.
Ми вдячні нашим партнерам, які підтримують наше бачення, хто допомагає матеріально. Цим самим ми отримуємо ресурси для реалізації ефективних програм, які зберігають дітям дитинство й умови для розвитку.
Приєднуйтесь до проектів фонду!