новини

Безпрецедентний наметовий табір «Світ без насилля»

Цього року Благодійний фонд «Максимум» організовує безпрецедентний наметовий табір! Вперше ми єднаємо майже всі категорії підлітків групи ризику в табір з темою “Cвіт без насилля!”. З нами їдуть підлітки з центру соціальної підтримки дітей “Довіра” (дитячий будинок №1), випускники інтернатних закладів. Вперше ми беремо підлітків з пробації (які мають умовне засудження) та підлітків з родин зі складними життєвими обставинами.

З 27 червня по 2 липня на річці Оріль півсотні підлітків групи ризику та волонтерів власноруч встановлять намети й почнеться програма табору з квестами, командними іграми, завданнями, «стрічанням зорьки», приготуванням їжі на вогнищі та з дуже цікавою програмою! Під час табору підлітки власноруч будуть знімати відеоролики про те, яким саме вони бачать світ без насилля. П’ять роликів переможців отримають грошову винагороду та похід у боулінг після повернення додому.

Ми розуміємо, що для цих підлітків ми є опорою в житті, а для багатьох з них, єдиним шансом соціалізуватися й докорінно змінити своє життя. Підопічні фонду “Максимум”, які були у наших попередніх таборах, з нетерпінням чекають на цю поїздку та заздалегідь готуються, рахуючи дні до від’їзду.

До нас приєднуються все більше організацій для проведення наметового табору. Разом з фондом «Максимум» цьогорічний похід організовують ГО “Альфа Лайф”, “Позитивні жінки”, “100%life”, “Карітас”! Технічне обладнання нам прислали hromada.club

Проте нам ще потрібно закупити два великих котли для приготування їжі, матеріали для квестів, конкурсів і призів, фарби холі та частину їжі. Тому ми звертаємось до всіх, хто має можливість і бажання своєю фінансовою допомогою доторкнутися до цих дітей.

Щоб допомогти ви можете натиснути кнопку “Допомогти” або переказати гроші на рахунок фонду:

ПАТ КБ Приват Банк
МФО 305299 БО “Максимум”
ЕГРПО/ІНН: 40308880
р/р 26001050276541

Або на карту Приват банку 5169 3305 1009 8988. Вона прив’язана до офіційного рахунку фонду.

За всі витрачені гроші ми публічно звітуємо. Також Ви побачите фото та відео звіт з табору.

Залишити коментар