новини

Профілактика сирітства

Профілактика сирітства – одне з головних завдань Міжнародного благодійного фонду “Максимум”. Ми підтримуємо сім’ї, аби діти не ставали сиротами при живих батьках і не потрапляли в інтернатні заклади.

Збереження біологічної родини – це найбільш ефективна допомога дітям, коли в ній створюються умови для нормального розвитку дітей.

Важливим компонентом роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, є підтримка їх успіхів. Вона мотивує до позитивних змін та надає сили. Коли діти знаходяться не в найкращих умовах, їм дуже важко вчитися у школі, а тим більше мати позитивне завершення навчального року.

Саме тому, благодійний фонд “Максимум” підтримує дітей, які, попре життєві обставини, мають силу волі зосереджуватися на навчанні й досягати своїх маленьких успіхів. Завдяки нашому партнеру з Китаю hromada.club, ми змогли відзначити тих дітей, які гарно закінчили навчальний рік.

Серед тих, хто є під опікою фонду та центру соціальних служб, ми обрали 53 дитини. Кожна дівчинка отримала рюкзак та бадмінтон, кожен хлопчик отримав рюкзак та аеро-м’яч.

Більшість дітей змогла отримати подарунки прямо у підлітково-молодіжному центрі «Максимум». Тим, хто не зміг приїхати, волонтери доставили подарунки безпосередньо у домівки, де проживають діти.

Зауважимо, що в цій акції hromada.club брали участь тільки діти з родин, які опинилися у складних життєвих обставинах. І це є частина програм з профілактики сирітства.

Ми дуже вдячні hromada.club за постійну підтримку програм благодійного фонду “Максимум”!

На жаль, фотографії не можуть передати всіх емоцій дітей, які були відзначені подарунками. Це додало їм мотивації й надалі вчитися й досягати успіхів!

Приєднуйтесь до проектів фонду!

Залишити коментар