новини

Клієнти фонду “Максимум” відвідали музично-театральну виставу на підтримку сімейних цінностей

В програмі фонду “Максимум” з допомоги сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах, є культурна складова, як важлива частина соціалізації, розширення коло зору, підвищенню культурного рівня та духовного розвитку. Тому 60 осіб, яким допомагає наш фонд відвідали музично-театралізовану виставу на підтримку сімейних цінностей “Різдвяна кантата “Щасливі разом”.

Вистава йшла англійською мовою з українськими титрами на екранах. Це дозволило ще ширше поринути у міжнародну культуру клієнтам фонду “Максимум”
Для нас було важливо, що в театр підопічні фонду йшли сім’ями, це допомагає їм зближуватися між собою та розвивати нові культурні традиції, які не були притаманні цим сім’ям у минулому.
Також на базі центру інтеграції “Максимум” існує театральна студія, в який беруть участь діти та сім’ї, що супроводжуються фондом.

Наша мета, допомогти сім’ям, що опинилися у складних життєвих обставинах, подолати ці обставини або мінімізувати їх наслідки, за для того, щоб діти мали гармонійний розвиток в біологічних сім’ях й не потрапляли в інтернатні заклади.

Залишити коментар