Продовження звіту про наметовий табір 2018

В першій частині звіту про наметовий табір 2018 ми писали, що погодні умови внесли свої корективи в наші плани. Сильний дощ став цікавою пригодою, яка показала дітям важливість вміння змінювати плани та програми, бути гнучкими. Вони навчилися орієнтуватися у незвичайних ситуаціях, працювати в команді.

Зважаючи на штормове попередження й евакуацію таборів в інших містах України, нами було прийнято рішення продовжити табір у Підлітково-молодіжному центрі “Максимум”. Це креативне рішення виявилося дуже влучним. Учасники табору із задоволенням провели цей час в приміщенні фонду.

У Підлітково-молодіжному центрі ми продовжили спілкування, конкурси й навіть ще раз привітали з днем народження сироту, якому під час табору виконалося 13 років. Але на відміну від привітання на річці, ми робили це більш наближено до родинного кола: купили торти, свічки й приділили максимум уваги підлітку, для якого ця подія була дуже значуща.

В цей час збулася ще одна наша мрія: подарунок для фонду «Максимум» від друзів з Техасу – мультиварку. Це родини у Техасі, які нещодавно всиновили підлітків з Нікополя. Для цих дітей наші волонтери були наставниками й підтримували їх до самого переїзду у США. Таким чином ми відразу змогли скористатись мультиваркою, щоб смачно погодувати дітей у центрі.

Підліткам настільки сподобалося у приміщенні фонду, що по закінченню табору нам довелося вмовляти їх збирати речі додому. Як виявилося, для дітей дуже важливо мати такий простір, де вони корисно проводили б час і мали спілкування з іншими однолітками та значущими дорослими.

Ось так пройшов наш табір 2018 “Світ без насильства”! Але плоди цієї події тільки починаються. Тепер підлітки майже кожного дня збираються у Підлітково-молодіжному центрі, ну а ми готуємо нові програми, про які будемо вас інформувати!

Приєднуйтесь до проектів фонду!

Залишити коментар