![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/06/35648731_10213163598547135_1782809627142914048_n-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/06/35540841_10213163595707064_274611661921320960_n-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/06/35545725_10213163597867118_3014438297234571264_n-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/06/35548142_10213163590066923_5631193593868713984_n-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/06/35634183_10213163593106999_3285117049013010432_n-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/06/35646519_10213163590466933_3253889389775814656_n-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/06/35682362_10213163593427007_1985854562543599616_n-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/06/35701576_10213163598707139_8731952191062933504_n-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/06/35807886_10213163594027022_298475269017042944_n-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/06/35820120_10213163590186926_7703883882512252928_n-877x470.jpg)
Гості із США
До підопічних Благодійного фонду «Максимум» завітали друзі із США. Вони дуже хотіли познайомитися з нашими випускниками інтернатних закладів. Зустріч у підлітково-молодіжному центрі «Максимум» була дуже теплою: майже кожен поділився своєю життєвою історією. Таким чином за один вечір люди з різних континентів стали справжніми друзями!
Підлітків дуже вразила розповідь дівчинки, яка народилася в Україні. В 10 місяців її всиновила родина із США. І попри те, що дівчина проживає зараз в Штатах, їй довелося пройти нелегкий шлях. Наша гостя відверто розповіла про свої переживання і поділилася своїм шляхом до повноцінного життя.
Благодійний фонд «Максимум» дуже вдячний всім, хто організував цю зустріч і хто був перекладачем під час спілкування! Такі заходи дуже корисні для наших підопічних: це допомагає їм розширяти світогляд, знайомитися з різними культурами світу та мати мотивацію до вивчення різних мов!