Готуємось до літнього наметового табору 2018

Українська громада Китаю надіслали фонду «Максимум» гарний якісний інвентар для цьогорічного літнього наметового табору!
А ще приїхала до нас у підлітково-молодіжний центр представник української громади Китаю Ліза Васильєва для вручення інвентарю і спілкування з підлітками та волонтерами фонду.

Наші підопічні дізналися багато чого цікавого про життя у середньому Китаю, як там реагують на іноземців та що треба робити, аби місцеві жителі тебе полюбили.

Дуже вразила розповідь Лізи про те, як вони з чоловіком поїхали до Китаю, маючи на двох всього 700 доларів. Ця та інші історії дуже надихнули підлітків на подорожі по світу. Ми дізналися як проїхати декілька великих країн велосипедом, які є гори в Іспанії та як їх пройти, і взагалі, як з мінімальною сумою грошей яскраво жити й побачити майже весь світ!

На числені запитання дітей наша гостя яскраво і цікаво відповідала.
Такі зустрічі дуже корисні для підопічних фонду «Максимум». Вони розширюють мислення дітей, показують можливості й доводять, що все можливо, незалежно від того, яке в тебе було дитинство і скільки грошей ти маєш на сьогодні.

Ми дуже вдячні Лізі та іншим гостям, які приходять до нас у підлітково-молодіжний центр «Максимум», надихають та вчать підлітків і молодь жити цікаво й корисно!
Також ми висловлюємо подяку http://hromada.club/ за той інвентар, яким вони нас забезпечили на ціле літо:
Намети чотиримісні – 10 шт
Намети вертикальні (для душу) – 4 шт
Спальні мішки – 35 шт
Коремати – 50 шт
Коремати маленькі – 52 шт
Ліхтарі для табору і наметів – 20 шт
А також м’які іграшки!

Залишити коментар