![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/1-2-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/2-2-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/3-1-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/4-1-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/5-1-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/6-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/7-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/8-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/9-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/10-877x470.jpg)
ЗВІТ НА КВІТЕНЬ 2022
На кінець квітня 2022 року ми звітуємо про діяльність фонду під час війни. На сьогодні в нас підписано меморандум про співпрацю з організацією «Спасемо Україну», й ми робимо наш внесок в евакуацію дітей та сімей. Наш фонд продовжує роботу з сім’ями та дітьми, яких ми супроводжували до 24 лютого.
Для нас важливо зберегти для підопічних підтримку та надати їм максимальний захист Ми взяли на себе забезпечення продуктовими наборами сімей в Дніпрі, які опинилися у складних життєвих обставинах. На сьогодні: ? 266 сімей, яких ми забезпечуємо гуманітарною допомогою
? В них 577 дітей. Серед цих сімей:
▪️ ВПО-17 сімей (33 дітей)
▪️ Діти з інвалідністю 12 сімей (14 дітей)
▪️ Діти під опікою-18 сімей (24 дітей)
▪️ Тимчасово влаштовані в родину 4 сім’ї (6 дітей)
▪️ Прийомні родини 4 родини (10 дітей)
Сьогодні майже вся країна залучена у наближенні перемоги, у забезпеченні життєдіяльності країни, надані допомоги тим, хто її потребує При цьому ми, як організація, маємо публічно звітувати про нашу діяльність і це є наш внесок у перемогу України