![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/DSC02428-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/DSC02289-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/DSC02092-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/DSC02004-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/DSC04651-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/DSC04741-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/27647e00-99c8-499c-ba20-3f94ece8d056-853x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/DSC02578-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/DSC04589-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/DSC02612-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/DSC03206-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/DSC03343-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/DSC04027-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/DSC04523-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/DSC04551-877x470.jpg)
Пригоди для підлітків
Для розширення кругозору, підняття самооцінки, фізичного та емоційного розвитку підлітків фонду, ми проводимо періодичні виїзди груп підлітків у різні міста України??
Під час цих виїздів, наші підопічні вчяться комунікації в команді між собою та з дорослими, вчяться знаходити рішення в незвичайних ситуаціях, вчяться долати перешкоди та власні обмеження
Після таких поїздок діти відчувають власну гідність та спроможність бути сильнішими й мають нові навики для життя