Міжнародний благодійний фонд “Максимум” продовжує підтримку дітей в інтернатних закладах під час карантину. Вчора фондом, спільно з центром соціально-психологічної реабілітації дітей “Барвінок”, було організовано онлайн зустріч дітей, що проживають в закладі, та їх наставників.

Нагадаємо, минулого тижня відеозв’язок було організовано для дітей, що проживають в Центрі соціальної підтримки дітей “Довіра” та їх наставників. На кшталт зв’язку дітей в “Довірі”, вчора відбувся зв’язок дітей та їх наставників у “Барвінку”, наставники по черзі робили відеодзвінок на телефон вихователя та мали розмову зі своїм підопічним.

Це стало відчутною підтримкою для дітей в інтернатному закладі, бо діти під час карантину не мають можливості зустрічатися зі своїми наставникам, як і в загалі будь з ким. Для дітей це є важким періодом, коли посилюється відчуття самотності та ізольованості.

Відеодзвінки надихнули дітей, вони мали можливість розказати про свої досягнення, про то, чим займаються під час карантину, порадитися з приводу особистих питань та взагалі побачити свого дорослого друга й відчути його підтримку. Також це потішило наставників, які нарешті побачили своїх підопічних та мали змогу сказати слова підтримки в цей нелегкий для дітей час.

Благодійний фонд “Максимум” й під час карантину продовжує координувати наставництво, організовувати зустрічі в новому форматі онлайн та підтримувати дітей в інтернатних закладах.

Якщо Ви виявили бажання стати наставником дитині в інтернатному закладі, вся інформація за посиланням