![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/4-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/1-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/2-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/3-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/5-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/7-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/8-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/9-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/11-1-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/12-1-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/05/10-877x470.jpg)
Посилка з Італії для підопічних благодійного фонду “Максимум”
Ми неймовірно вдячні українцям в Італії та їх італійським друзям, яки не перестають підтримувати підопічних благодійного фонду «Максимум» якісними речами!
Днями ми отримали чергову посилку з Італії з речами для дітей та підлітків: одяг та канцелярське приладдя – завжди потрібні речі. Як завжди ми розподіляємо їх між випускниками інтернатних закладів та родинами, які потрапили у складні життєві обставини.
Завдяки таким посилкам у нас утворюється банк речей в Підлітково-молодіжному центрі «Максимум», де підлітки та діти у складних життєвих обставинах можуть взяти собі все необхідне.
Ми хочемо особисто подякувати Yuliya Dehtyaryova, Andrea Stecchoni, Roberta Stecconi, Elena, Ulyana Hrynyuk, які зібрали цю та попередні посилки для дітей!