![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/07/20180713_124545-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/07/20180713_095135-877x470.jpg)
![gallery](https://sp-ao.shortpixel.ai/client/to_auto,q_glossy,ret_img/https://maximumfond.org.ua/wp-content/uploads/2018/07/20180721_120141-877x470.jpg)
Дитина у родині (Допомога сім’ям у складних життєвих обставинах)
Мета проекту – підтримати родини з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, сприяти подоланню цих обставин і допомогти створити безпечне середовище та сприятливі умови для розвитку дитини в атмосфері любові та прийнятті.
В Україні 106000 дітей перебувають в інтернатних закладах. З них тільки 8% є діти зі статусом сироти. Всі інші – діти з родин, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Ми вважаємо, що найбільш ефективною допомогою для дитини є збереження її біологічної родини й недопускання потрапляння дитини у систему інтернатних закладів.
Приєднуйтесь до цього та інших проектів фонду!