Що треба для того, аби потрапити на тренінг та стати наставником?
1. Заповніть анкету
2. Прийдіть на консультацію (коли саме, домовляємося в телефонному режимі)
3. За результатами консультації, ми дамо наступні прості кроки:)
Дружня порада: потрібно буде зібрати деякі документи до тренінгу, тому не затягуйте з приїздом на консультацію:)
Наставництво – це добровільна безоплатна діяльність наставника з підготовки дитини-сироти до самостійного життя шляхом розвитку її потенціалу, впевненості у власних силах, визначення життєвих цілей, формування людських стосунків, культурних, моральних та духовних цінностей.
Мінімальні зобов’язання наставника — відвідувати дитину раз на тиждень протягом години впродовж року.
Для чого потрібна ця програма:
Діти в інтернатному закладі є самотніми, бо в них відсутня бодай одна значуща доросла людина.
Але для цих дітей є ефективна програма Наставництва! Коли одна доросла людина, раз на тиждень приїжджає в дитячий заклад до однієї дитини та стає для неї Наставником, дорослим другом!
Хто може бути наставником:
Повнолітня дієздатна особа, що пройшла навчання та отримала висновок про можливість бути наставником дитині в інтернатному закладі.
Як Наставник може допомогти дитині?
1. Допомога в навчанні. Наставник може допомогти підготувати домашнє завдання, показати, як шукати інформацію в Інтернеті й користуватися нею, а також дати нові знання, які розширять кругозір дитини й стануть в нагоді в навчанні.
2. Соціалізація. Дивно, але багато повсякденних для нас речей, на які ми вже навіть не звертаємо уваги, для дитини з інтернату можуть бути абсолютно незнайомими. Наприклад, діти з інтернатів часом не знають, як заварити чай, звідки береться молоко і ніколи не бачили сирих яєць! Адже вони ходять на обід до їдальні, де їм подають все готове. Елементарні речі, що їх звичайні діти вчаться протягом усього життя в родинах, можуть бути незнайомі для дитини з інтернату.
Соціалізація також повинна допомогти дітям навчитися приймати власні рішення, адже інтернат – це система зі своїм режимом і розпорядком дня. В інтернаті за дітей все вирішує система: коли прокидатися, коли їсти, коли готувати уроки або грати, а коли лягати спати.
3. Профорієнтація. Вона буде спрямована на дітей, які вступатимуть до ПТУ, технікумів або вишів. Наставник допоможе визначитися з вибором професії, навчального закладу, навчить складати резюме, необхідне при пошуку роботи.
Які документи необхідно зібрати?
Довідка про відсутність судимості (замовити можна dpvs.hsc.gov.ua )
Якщо є питання, звертайтеся за телефоном: 0635702931 Максим
У вас все вийде! Ми допоможемо!